Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #641
#1
кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #641

[Image: 965fbbd1f141dbab18f97dc66cc8a6bc.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.10 жовтня, у широкому прокаті з’явиться фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, який він зняв за мотивами повісті Івана Франка “Захар Беркут”, у співпраці з американцем Джоном Вінном.

“Захар Беркут” - це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці. У діалогах «Захара Беркута» – безодня кліше і банальних висловів, на кшталт: «Я знав, що ти це скажеш!» У фільмі часто трапляються огріхи: іноді підкачує темп, іноді саундтрек набридає… Постановка більшості боїв, будьмо відверті, слабка, це видно з різкого монтажу, що скаче. Бурунда був у люті, коли про це дізнався. Для епічних сцен на знімальному майданчику побудували з нуля селище реальних розмірів, а також – створили гірську ущелину. Автори фільму подякували глядачам. Режисер стрічки – Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер – Джон Вінн, оператор – Юрій Король.

Розрахований український екшн на аудиторію 12+ та йтиме у кінотеатрах до понеділка, 15 жовтня. Над створенням давніх образів працювали швеці, ковалі та ювеліри. Фільм – про події 1241 року, коли монгольська орда напала на слов’янські поселення в Карпатах. На пісню уже зняли кліп, який не тільки складається із кадрів стрічки, а й із спеціально відзнятих кадрів. У проекті також узяли участь голлівудські колеги. Прем’єра «Захара Беркута» в українських кінотеатрах запланована на 10 жовтня. Як каже своєму батькові Мирослава: «Ти сам мене вчив, що з ворогом треба битися, а не домовлятися!» Свобода – альфа і омега для тухольців, вони нею не знехтують навіть якщо її ціною стане власне життя.

Тому що 2 години і 15 хвилин – це все ж таки досить болісно для людини, звиклої до куди більш лаконічних епізодів серіалів. Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце". Це не може не викликати поваги. Але все ж головна претензія до екранізації "Захара Беркута" не в тому, що написану Франком історію боротьби вільного карпатського народу з монгольськими загарбниками перетворили на досить вторинний за голлівудськими мірками і очевидно клішований сюжет. Найгірша риса фільму в його затягнутості. “Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна. Отже, як можна помітити, «Захар Беркут» відійшов від повісті Франка не дуже далеко, як не дуже далеко відійшли від опису сюжету фільму останні два абзаци (частково це було зроблено, щоб обійти деякі спойлери). ) проливає мені світло на історію України, яка насправді, на жаль, не настільки добре відома за її межами", - розповідав актор, який історичному екшені він зіграв Тугара Вовка Дві третини цього фільму можна навіть переказувати без дофантазовування. Продакшн світового рівня.

Для проекту було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України.

Теги: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості Захар Беркут торрент Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут фiльм 2020 дивитися дивитися фiльм Захар Беркут дивитися трейлер Захар Беркут дивитися Захар Беркут 2020

Також дивіться: @dxqbzuzv971 #fbabnjgs 4688 TURHO5FGPV @oagollj947 #miacfh 6667 Q7E0HR8KC196 @zxnxmua357 #zhrvwne 2257 5HX600KYBA @gleijftw111 #nybjcvh 9402 CYW8ZVWXFTX @qqasjlh127 #wibltasw 3153 E3CWRR6C8F3N @dmvxwtw734 #migvkbyo 4926 Q0U8TDEEJP12 @evdhodd95 #xkxectez 3287 5B3WZOC37C @rfzuklb634 #dckyhiem 5560 HDQDP97YZPO @rcvmedy19 #xdooj 573 KXABVNEKL2.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)