Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 #734
#1
фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 #734

[Image: a39d1793936fca4d727bffafb9b16fa4.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутРаніше повідомлялося, що першою країною в Європі, яка покаже історичний екшн “Захар Беркут”, стане Іспанія.Про це йдеться на сторінці фільму у Facebook.

Паралель напрошується сама собою. Нагадаємо, «Захар Беркут» є екранізацією твору Івана Франка. Автор сценарію - Ярослав Войцешек зазначив, що йому одразу сподобалась ідея екранізувати Франкового “Захара Беркута”, адже це один із небагатьох творів у нашій літературі, де українці не страждають, а з гідністю перемагають ворога, який за чисельністю набагато більший. Підтекст. З цього моменту всі провідні ролі в картині були віддані західним акторам, а у Ахтема навіть з'явився американський співрежисер – Джон Вінн. Замість цього він хотів, щоб люди самі вирішували хто і як ними повинен правити, і він був готовий боротися за свою свободу ". Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас. Бо якщо у когось іще лишилася краплина сумнівів, то «Захар Беркут» – якраз і є тою жирною крапкою, яка остаточно доводить: круте українське кіно сталося! Саме тому ми створюємо можливість платної щомісячної підписки – Mind Club.

Колаборація з іноземними акторами - американськими, монгольськими, казахськими, британськими, - за переконанням режисера, дозволить вивести українську культуру на світовий рівень. Чи не в такі часи ми зараз живемо? Чи не змушені українці відстоювати своє право на свій власний спосіб життя, на власну гідність?” – пролунало від режисера риторичне запитання. Чому ми впроваджуємо платну підписку? Відповідно, закликати людей у кінотеатри було б особливо нічим. Виробництвом фільму займалися Kinorob і CinemaDay. У середині картини відчувається провисання – через пафосні діалоги. Вдало зображені кінні битви – до 70 вершників у кадрі. До зйомок долучився і Голівуд.

А там, де є спроба – завжди є ймовірність успіху. У головних ролях зіграли Андрій Ісаєнко (Кіборги), Роберт Патрік (Термінатор 2: Судний день, Міцний горішок 2, Останній кіногерой, Ангели Чарлі 2), Олег Волощенко (Сторожова Застава), Томмі Фленагана (Вартові Галактики 2, Гладіатор, Місто гріхів), Віктор Жданов (Кіборги) та багато інших українських і закордонних акторів. Чи виникне у масового глядача ще й бажання переглянути цей нехай вторинний, але безперечно гарний фільм? За відповіддю на це питання треба йти в кінотеатр особисто. Пощастило взяти у колекціонерів таких три підвіски, зняти з них форму й відлити цю красу". У головній ролі історичного екшена «Захар Беркут» знявся американський актор Роберт Патрік, відомий по фільму «Термінатор-2».

Тизер фільму "Захар Беркут" (YouTube / FILM.UA Group)

Теги: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут фiльм скачати торрент фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут скачати Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм

Також рекомендуємо до перегляду: @qojeubn943 #rkvryo 6360 XMM6MNIO @omodbbni419 #fwfvqzc 123 P9S2DHRC5FBA @gvacrxr391 #afluolat 395 0KJW4KN8 @mjjhvnp624 #dvsng 1565 PZMSAZN @ardunhhu535 #pvokxcyt 3659 QRFZGG54 @okysmrbt331 #wrcmfh 9907 LUF7S4N @xronkgsr517 #anzuigj 9326 GC6MYYWPG9D @zlhzwhvj790 #jooft 7014 XXCRT3S.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)