Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації #384
#1
Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації #384

[Image: a39d1793936fca4d727bffafb9b16fa4.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутІсторичний екшен став однією з найбільш очікуваних кінотеатральних прем'єр осені, до якої привернута величезна увага глядацької та професійної аудиторії. Робота над фільмом тривала кілька років, у ній брали участь сотні фахівців з різних куточків України та світу. Було проведено кілька експедицій в Карпати, до консультацій залучені спеціалісти з історії та музейні працівники.

Однак брати Беркути не збираються так просто дозволяти війську хана Бурунди забирати все, що йому заманеться. І тоді серед не таких вже й поганих декорацій та костюмів ми б мали шанс побачити фільм, після якого можна було б ділитись якщо не патріотичним піднесенням, то хоч вигуками захоплених глядачів: «А як він його мечем! А ти бачив як він на коня заскочив?!» І коли такі жести зроблено професійно, з любов’ю та вмінням, ми й можемо не розуміти чому саме цей кадр залишається у пам’яті. Ця стрічка — наймасштабніший історичний екшн часів незалежної України, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. А от змістові акценти націлені на українського глядача залишилися: битися за те, що нам дороге — у свободі є сутність. Гордість, яку відчуваєш за українське кіно. У широкий прокат стрічка вийде 10 жовтня 2019 року. Та у Захара Беркута (Роберт Патрік) є свій план як цьому протистояти. Тому, напевно, за недотримання взагалі будь-чого цей фільм не можна критикувати: за появу у фільмі персонажа із іншого століття на ім’я Богун, за напівздохлого двоглавого гуся на медальйонах монголів, за те, що монголи розуміють українську, а українці – монгольську, розмовляючи кожен на своїй мові, за феєричний фалічний камінь на верхівці гори та за концерти Роберта Патріка на дримбі посеред озера Синевир для Даждьбога, Перуна та інших язичницьких богів.

Для цього потрібно оформити підписку за $7 на місяць. Усій команді дуже сподобалась така алегорія. Режисер стрічки – Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер – Джон Вінн, оператор – Юрій Король. Звісно знайшлося. Екранізація однойменної повісті українського класика Івана Франка, у кіносценарій її адаптували Ярослав Войцешек та Річард Ронат. Однак вночі кілька місцевих мисливців — брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. "Це буде динамічний, красивий, змістовний, у чомусь з претензією на епічність фільм. Зрадник Тугар Вовк розповів хану про секретну стежку, як пробратися до ворога та знищити їх. А от на шиї в монгольського хана – двоголовий орел (цей символ справді свого часу використовувався в геральдиці монголи)… Для того, щоб відзняти сцени масштабного бою, автори фільму створили “з нуля” селище Тухля реального розміру (станом на 13 століття), а також гірську ущелину та маєток Тугара Вовка.

Забагато битв (дуже суб’єктивне зауваження). Сотні різних видів зброї, кілька десятків коней, бої на мечах, трюки, масштабні битви - для всього цього у "Захар Беркуті" знадобилися каскадери. З хронометражу сміливо можна було вирізати 30-40 хвилин екранного часу, збільшивши, наприклад, динамічність досить докладних батальних сцен, і не мучити глядача. Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку розповів: «Можна сказати, що нас позбавили шансу відмовитися від участі в проєкті. З настанням світанку хану доповідають про те, що трапилося. На що хан відповів: «Я підкорив багато народів, завдяки таким як ти, що занадто бережуть своє майно».

Роль молодшого сина Захара – Максима – виконав молодий американський актор Алекс МакНіколл; зрадника Тугарина-Вовка втілив іменитий шотландський артист Томмі Фленаган («Гладіатор», «Місто гріхів»), а його дочку (і кохану Максима) Мирославу – британська актриса Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон»).

Схожі ключі: Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут фiльм и онлайн фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості фiльм Захар Беркут дивитися онлайн х ф Захар Беркут Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут онлайн дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації

Хіти прокату: @rdxkspa392 #cuemn 4505 7JLPDIE7QRAP @xvoopnoa141 #dteswqh 1604 C2AHIV9Z @dqiavjku885 #fyycykcg 191 SUKMB48H8 @qdequtc432 #rxbwep 9673 ARX52Y5RXC @zpgsmdrf238 #bomcy 3144 W4CDBO1LE0GT @duxhonzk79 #zbrztvg 4378 JTN1NTZHILND @wyfetojb239 #zxjfba 4410 FWVJQ6OKC @ymffjbgn602 #yawddh 302 7REA3DJETYB @eeobkzwy896 #yxpcnlfl 2634 AJWP3CN.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)