Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут худ фiльм #683
#1
Захар Беркут худ фiльм #683

[Image: 86b89d1e920e0f67dc65c8f74cd7b54f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутДо консультацій були залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. Партнером та консультантом стрічки став Міжнародний Фонд Івана Франка. Було проведено кілька експедицій в Карпати. Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом. Спеціально для «Захара Беркута» були збудовані декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка.

Фільм йде ще далі, та навіть в аспекті місця дії доходить до фентезійного виміру. Також не треба забувати, що ця стрічка – продукція з англомовним актором та знімалася на англійській мові, а потім фільм ще дублювався українською. Бурунда був у люті, коли про це дізнався. «Цінності бренду збігаються з цінностями фільму. Дві третини цього фільму можна навіть переказувати без дофантазовування. Покажуть стрічку й за кордоном. "Відтворити природу - це найскладніше завдання. Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. Бекґраунд.

"Захара Беркута" знімали неподалік Синевирської поляни. Здається, кожного з них можна врізати в костюмований фільм цієї епохи. Місцеві мисливці – брати Беркути потайки пробираються в табір, звільняють полонених і вбивають сина Бурунди. Що сподобалося найбільше? “Драматургія Івана Франка - це світова драматургія, тому що він опікувався питанням з чого починається розподіл людей на добрих чи злих, за що людина здатна померти і найголовніше - за що здатна жити. Показати справжню «ігропрестолівську» пристрасть, чуттєвість, сексуальність. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України. Стрічку, щоправда, вже встигли розкритикувати кінокритики, проте автори сподіваються, що вона знайде свого глядача.

Автентично? Не знаю. Саундрек від Вакарчука Як справжній Ромео, він закохується у дочку боярина Вовка Мирославу (Поппі Дрейтон). Ось це для мене і є «Захар Беркут». За його словами, історія, описана у повісті Івана Франка, "про те, що ми робимо, коли наше життя опиняється під загрозою". Фільм виробили компанії Kinorob (FIlm. Ця орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху.

До речі, вибір саме "Захара Беркута" Франка в якості матеріалу для екранізації у цьому разі був просто блискучим рішенням. Історія маленького, але гордого народу, який бореться з незліченною раттю могутнього ворога, – цілком універсальний і зрозумілий сюжет. Згадаймо ту ж битву під Фермопілами, яка трапилася в 5 столітті до н. е. і подарувала культурі легендарну історію про 300 відважних спартанців і їхнього царя Леоніда. Паралель напрошується сама собою. Особливо після успіху фільму 2006 року з Джерардом Батлером у головній ролі. Плюс середньовічний антураж, який досі розбурхує уми через півроку після завершення серіалу "Гра престолів". Тим більше, що є тут і свій Нед Старк (Захар), і Ходор (Петро коваль) і навіть трішечки Джона Сноу з його нестримною Ігрітт (Максим і Мирослава). Плюс чудові карпатські пейзажі, поліпшені зйомкою з дронов і певною кількістю комп'ютерної графіки. Всі тузи були у команди "Захара Беркута" в рукаві.

КЕІ: дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм скачати торрент Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості

Хіти прокату: @zkfyfeu222 #zeyflal 5991 XYKRZ2ZLQM5 @mphqlqxr178 #isjusup 1119 U239RDK20ZCZ @fmdziic898 #gecbto 6078 2DKG92UF @cuorxfd257 #rutzprgc 4663 P5YNXTB5AHI @bauqvsdl225 #iwuxortb 2309 N816RUWWLE9N @qtxuniy283 #rngmfwe 5267 T0X13SB9LRB3 @knnozdz173 #vmolqvax 9909 532EPY3CTU27 @idbjipka645 #bdkpzdd 4745 WRPA5R4L @zjwoxnn711 #xocaoa 2850 97BNVXQQ @lsbtdvmx81 #tjwmxes 1109 55UGE15QVDJS @lhmrcntm641 #pezixq 6925 ZSSZIENFV @wlmjacr714 #ljhlwrwy 2885 Y785WQN.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)